BAŞKAN DEMİR: TÜRKİYE’NİN YENİ KABİLİYETLERE SAHİP FÜZELERİ YOLDA 10KAS
BAŞKAN DEMİR: TÜRKİYE’NİN YENİ KABİLİYETLERE SAHİP FÜZELERİ YOLDA
T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Endonezya'nın Cakarta kentinde düzenlenen Indo Defence Expo&Forum 2022'de, Türk savunma sanayisinde yürütülen füze ve roket projelerine ilişkin değerlendirmede bulundu.
Başkan Demir, Indo Defence Expo & Forum 2022'ye katıldı 10KAS
Başkan Demir, Indo Defence Expo & Forum 2022'ye katıldı
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Endonezya ile uzay ve havacılık alanında yapısal konularda çalışma yapılması, kontrol botu projesi, roketler ve savaş yönetim sistemine yönelik anlaşmalar imzalandığını bildirdi.
BAŞKAN DEMİR, AAD 2022’DE TEMAS VE İNCELEMELERDE BULUNDU 14EKİ
BAŞKAN DEMİR, AAD 2022’DE TEMAS VE İNCELEMELERDE BULUNDU
Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Güney Afrika'nın başkenti Pretorya'daki Afrika Havacılık ve Savunma Fuarı AAD 2022'ye katılarak temas ve incelemelerde bulundu.
CUMHURİYET'İN 100. YILINDA SAVUNMA SANAYİSİNDEN GÖVDE GÖSTERİSİ 14EKİ
CUMHURİYET'İN 100. YILINDA SAVUNMA SANAYİSİNDEN GÖVDE GÖSTERİSİ
Türkiye'nin savunma ve havacılıkta son yıllarda ortaya koyduğu gelişim Cumhuriyet'in 100'üncü yılında zirveye çıkacak. Türkiye, bir yıldan kısa süre içinde Milli Muharip Uçak'ın hangardan çıkışına, Bayraktar Kızılelma, Bayraktar TB3, Hürjet ve Atak-2'nin ilk uçuşlarına, Gökbey helikopterinin ilk teslimatına şahitlik edecek.
TEKNOFEST “DİKEY İNİŞLİ ROKET YARIŞMASI” 08EYL
TEKNOFEST “DİKEY İNİŞLİ ROKET YARIŞMASI”
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (TÜBİTAK SAGE) tarafından TEKNOFEST kapsamında düzenlenen Dikey İnişli Roket Yarışması'nı Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal ve TÜBİTAK SAGE Enstitü Müdürü Gürcan Okumuş ile birlikte takip ettiler.
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’NÜ ANMA PROGRAMI 24TEM
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’NÜ ANMA PROGRAMI
Ankara Valimiz Sayın Vasip ŞAHİN’in katılımıyla Başkanlığımızda #TürkiyeAşkına temasıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü anma programımızı gerçekleştirdik. 15 Temmuz Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyoruz.
SSB AKUSTİK TEKNOLOJİLERİ YOL HARİTASINI OLUŞTURUYOR 23TEM
SSB AKUSTİK TEKNOLOJİLERİ YOL HARİTASINI OLUŞTURUYOR
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) teknoloji kazanımı çalışmaları kapsamında Odak Teknoloji Ağları (OTAĞ) Toplantıları vesilesiyle Teknoloji bazlı Ar-Ge Yol Haritaları oluşturuyor. Teknoloji kazanımı çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen Akustik Odak Teknoloji Ağı (OTAĞ) Kapanış Toplantısı SSB’de düzenlendi.
BAŞKAN DEMİR, SİDA'NIN İNDİRME FAALİYETİNE KATILDI 11HAZ
BAŞKAN DEMİR, SİDA'NIN İNDİRME FAALİYETİNE KATILDI
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı (SSB) Prof. Dr. İsmail Demir, Yonca-Onuk Tersanesi ve Havelsan işbirliğinde geliştirilen SANCAR Silahlı İnsansız Deniz Aracının (SİDA) denize indirme faaliyetine katıldı.
BAŞKAN DEMİR: ÇOK DAHA GÜÇLÜ VE CAYDIRICI BİR DENİZ GÜCÜ İÇİN ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ 07HAZ
BAŞKAN DEMİR: ÇOK DAHA GÜÇLÜ VE CAYDIRICI BİR DENİZ GÜCÜ İÇİN ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Demir "Ülkemiz artık kara, insansız hava araçlarını, helikopterlerini, savaş uçaklarını, gemilerini, mühimmatlarını kendi tasarlayan, geliştiren ve üreten bir konuma gelmiştir." dedi.
SAVUNMA SANAYİİ ÜNİVERSİTE BULUŞMALARI “ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ” 07HAZ
SAVUNMA SANAYİİ ÜNİVERSİTE BULUŞMALARI “ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ”
T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, sosyal medya hesaplarından Savunma Sanayii Üniversite buluşmalarına devam ettiklerini açıkladı.
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR PAKİSTAN HEYETİNİ AĞIRLADI 07HAZ
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR PAKİSTAN HEYETİNİ AĞIRLADI
T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, sosyal medya hesaplarından Pakistan heyetini başkanlıkta ağırladıklarını açıkladı.
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR BENİN HEYETİNİ AĞIRLADI 07HAZ
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR BENİN HEYETİNİ AĞIRLADI
T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, sosyal medya hesaplarından Benin Dışişleri Bakanını ve beraberindeki heyeti başkanlıkta ağırladıklarını açıkladı.