BAŞKAN DEMİR: ÇOK DAHA GÜÇLÜ VE CAYDIRICI BİR DENİZ GÜCÜ İÇİN ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ 07HAZ
BAŞKAN DEMİR: ÇOK DAHA GÜÇLÜ VE CAYDIRICI BİR DENİZ GÜCÜ İÇİN ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Demir "Ülkemiz artık kara, insansız hava araçlarını, helikopterlerini, savaş uçaklarını, gemilerini, mühimmatlarını kendi tasarlayan, geliştiren ve üreten bir konuma gelmiştir." dedi.
SAVUNMA SANAYİİ ÜNİVERSİTE BULUŞMALARI “ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ” 07HAZ
SAVUNMA SANAYİİ ÜNİVERSİTE BULUŞMALARI “ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ”
T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, sosyal medya hesaplarından Savunma Sanayii Üniversite buluşmalarına devam ettiklerini açıkladı.
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR PAKİSTAN HEYETİNİ AĞIRLADI 07HAZ
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR PAKİSTAN HEYETİNİ AĞIRLADI
T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, sosyal medya hesaplarından Pakistan heyetini başkanlıkta ağırladıklarını açıkladı.
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR BENİN HEYETİNİ AĞIRLADI 07HAZ
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR BENİN HEYETİNİ AĞIRLADI
T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, sosyal medya hesaplarından Benin Dışişleri Bakanını ve beraberindeki heyeti başkanlıkta ağırladıklarını açıkladı.
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR LİTVANYA HEYETİNİ AĞIRLADI 07HAZ
BAŞKAN PROF. DR. İSMAİL DEMİR LİTVANYA HEYETİNİ AĞIRLADI
T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, sosyal medya hesaplarından Litvanya Heyetini Başkanlıkta ağırladıklarını açıkladı.
TÜRKİYE İLE BAE ARASINDA SAVUNMA SANAYİİ İŞBİRLİĞİ GÜÇLENİYOR 07HAZ
TÜRKİYE İLE BAE ARASINDA SAVUNMA SANAYİİ İŞBİRLİĞİ GÜÇLENİYOR
Türkiye ile BAE arasında savunma sanayii işbirliğinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. BAE Tedarik Kuruluşu TAWAZUN ve BAE’li şirket yöneticilerinin SSB ziyaretinde iki ülke arasında iki mutabakat muhtırası imzalandı.
ÇOCUKLAR TUSAŞ'TA UÇMA HEYECANI YAŞADI 30MAY
ÇOCUKLAR TUSAŞ'TA UÇMA HEYECANI YAŞADI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Türk Havacılık ve Uzay Sanayiini (TUSAŞ) ziyaret eden çocuklar, hava araçlarının üretildiği tesisleri gezip ilk kez helikopterle uçtu.
ATAK HELİKOPTERİ FİLİPİNLER ORDUSUNA GÜÇ VERECEK 21NİS
ATAK HELİKOPTERİ FİLİPİNLER ORDUSUNA GÜÇ VERECEK
T129 Atak Taarruz ve Taktik Keşif Helikopteri'nin ilk yurt dışı teslimatı Filipinler Hava Kuvvetlerine gerçekleştirildi.
21NİS
"DIMDEX 2022'YE DAMGA VURAN ÜLKELERİN BAŞINDA GELİYORUZ"
Doha Uluslararası Deniz Savunma Fuarı ve Konferansı'nın (DIMDEX 2022) açılışında da yer alan Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, açıklamalarda bulundu.
TÜRKİYE MİLLİ SAVUNMA SANAYİİNDEN GÜÇ ALIYOR 21NİS
TÜRKİYE MİLLİ SAVUNMA SANAYİİNDEN GÜÇ ALIYOR
Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu Liderlik Kampı'22 programının açılışında yaptığı konuşmada, savunma sanayiinin ülke gündeminde önemli bir yer tuttuğunu söyledi.
SAVUNMA SANAYİİ 2021 DEĞERLENDİRME VE 2022 HEDEFLER TOPLANTISI 08ŞUB
SAVUNMA SANAYİİ 2021 DEĞERLENDİRME VE 2022 HEDEFLER TOPLANTISI
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr.İsmail Demir, HAVELSAN'da yapılan "2021 Değerlendirme ve 2022 Hedefler Toplantısı"nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
YÜKSEK SEÇİM KURULU’NA YÜKSEK TEKNOLOJİLİ YENİ VERİ MERKEZİ 08ŞUB
YÜKSEK SEÇİM KURULU’NA YÜKSEK TEKNOLOJİLİ YENİ VERİ MERKEZİ
SSB tarafından başlatılan projeyle HAVELSAN tarafından YSK’ya Yeni Veri Merkezi yapılıyor. Yeni Veri Merkezi siber güvenlik açısından güçlü, en güncel donanım ve teknolojiyle geliştirilecek.